Законодавча ініціатива


Щоденно сотні людей потребують матеріальної допомоги. Це пов’язано із складною економічною ситуацією в країні, низьким рівнем життя і, безперечно, з тим, що на території Сходу нашої держави проводяться бойові дії. У зв’язку з цим дуже збільшилась кількість переселенців, велика кількість з яких, залишилась не просто без даху над головою, але й без речей першої необхідності: одягу, продуктів харчування, медикаментів.

Дякуючи іноземним благодійним організаціям, а також активній діяльності українських доброчинних компаній, у тому числі, «Міжнародній Асоціації Підтримки України» до нашої країни активно завозиться гуманітарна допомога. Це сприяє забезпеченню комфортного життя наших громадян, які потрапили у важку ситуацію. 

Проте нерідко виникають організаційні проблеми, які в основному пов’язані із довготривалим періодом перевірки закордонних товарів митною службою. Це призводить до того, що не захищенні верстви населення вимушені чекати гуманітарну допомогу довше, ніж зазвичай.

Аби вирішити це питання, ми – представники «Міжнародної Асоціації Підтримки України» звернулися з проханням до Верховної Ради України про полегшення процедури розмитнення гуманітарної допомоги для біженців, демобілізованих військових та солдатів, які отримали поранення та інші травми під час бойових дій, а також медичних установ України. А також усього необхідного для сиріт, дітей із малозабезпечених сімей, людей з обмеженими можливостями.

Ми були почуті, і вже у найближчий час після нашого звернення було внесено декілька поправок, завдяки яким відтепер діють нові правила, що значно пришвидшили процедуру оформлення гуманітарних вантажів, які прибувають на територію України

Ми власним прикладом довели, що у нашій країні можна досягнути поставлених цілей, особливо, якщо вони стосуються добробуту і повноцінного життя громадян. Ми і надалі будемо контролювати усі законодавчі процеси, які відбуваються у нашій державі. Аби кожен міг отримати допомогу вчасно. Долучайтеся до нашої команди, і ми будемо творити добро разом. Бо саме ми і є опорою та силою нашої України.