Гуманітарна медична допомога


Щоденно сотні і тисячі людей потребують якісної та повноцінної медичної допомоги. Тяжкі хвороби, побутові та професійні травми, нещасні випадки – це лише короткий перелік тих проблем, з якими стикається населення нашої країни. На превеликий жаль, актуальна ситуація в Україні створює величезну кількість перешкод на їх шляху отримання належного медичного забезпечення: війна на Сході, недостатнє державне фінансування, відсутність сучасного обладнання та життєво необхідних фармацевтичних препаратів. Через ці складнощі навіть ті люди, які не мають достатньо часу через важкість свого стану, вимушені роками чекати матеріальної підтримки.

Саме через бажання допомогти найбільш незахищеним представникам населення – дітям, літнім людям, людям з обмеженими можливостями, безробітнім, а також тим, хто отримав поранення у ході бойових дій, ми підтримуємо медичні заклади України та надаємо їм допомогу від надзвичайно дорогих медицинських приладів і карет швидкої допомоги до ліжок та матраців. Ця допомога стала можливою через налагоджені зв’язки з іноземними клініками і міжнародними фондами, а також небайдужими українцями, які організовують збір гуманітарної медичної допомоги по всьому світі. 

За невеликий період з моменту нашого заснування у 2014 році ми досягли значних результатів і змогли допомогти тисячам людей.  Ми забезпечуємо лікарні, особливо ті, у яких проходять курс лікування наші солдати, медичним обладнанням, ліжками, матрацами, медичними тумбами, хірургічними інструментами, медикаментами. Передаємо хворим візочки та милиці, підбираємо для них програми реабілітації та психологічної адаптації. Оскільки, велика кількість військових із зони АТО повертаються із значними травмами і складними пораненнями, у першу чергу ми надаємо допомогу саме їм. Вони стоять на варті нашої безпеки та щасливого життя, тому як ніхто інший заслуговують на підтримку.

Ми звертаємось до усіх, хто не є байдужим до страждань та болю інших. І навіть у такий складний для нашої держави час знаходимо бажаючих допомогти. Завдяки згуртованості людей і їх щирому прагненню бути підтримкою для тих, хто цього потребує, «Міжнародна Асоціація Підтримки України» стала одним з найрозвинутіших фондів, який безперервно зростає та отримує можливість надати гідну допомогу ще більшій кількості постраждалих.

Ми – команда людей, які об’єдналися заради інших. Ми віримо у те, що необхідно боротися до останнього – за добробут, за активне і здорове життя кожного, хто вважає себе українцем. Ми і надалі будемо робити усе, що у наших силах, аби надходження гуманітарної медичної допомоги не припинялися. Бо від нашої діяльності залежить майбутнє багатьох людей. Ми несемо відповідальність за них, тож завжди намагатимемось знайти шляхи вирішення будь-яких проблем і не залишимо їх один на один зі страшною хворобою або травмою.