Діти – це маленькі створіння, які щохвилинно потребують любові та піклування дорослих. Саме від нас залежить їх здоров’я, добробут та якість життя. Ми можемо подарувати їм віру у світле майбутнє та надати усе необхідне для того, аби вони почувалися щасливими. 

Проте нерідко діти опиняються у настільки складному становищі, що й не кожна доросла людина здатна витримати такі випробування. Щорічно онкологічні захворювання діагностуються більше ніж у тисячі хлопчиків та дівчаток з усієї України. Близько 1% дітей є сиротами, а це майже 100 тисяч маленьких жителів нашої держави. Велика кількість дітей проживає у малозабезпечених сім’ях, які не мають можливості забезпечити малечу найнеобхіднішими речами: якісним одягом, взуттям, здоровим харчуванням. Крім цього, через військові події на сході країни тисячі дітей були змушені переїхати зі своїми сім’ями до інших регіонів, а отже опинилися у новому оточенні – чужому та незнайомому, втратили зв'язок з друзями, рідні домівки, що також має тяжкий психологічний вплив.

Їх потреба у моральній та матеріальній допомозі безперервно зростає з кожним днем, тому ми створили «Міжнародну Асоціацію Підтримки України», яка об’єднала людей – сильних, добрих, відчайдушних і небайдужих до страждань інших.  Одним з провідних напрямків діяльності нашої організації є допомога дітям. Ми активно співпрацюємо з національними та міжнародними доброчинними фондами, а також з усіма бажаючими взяти участь у долі дітей, яким довелось пережити немало складних подій у житті.

Ми організовуємо збір коштів та гуманітарної допомоги, надаємо можливість діткам отримати гідне медичне забезпечення. Ми зв’язуємось з іноземними клініками та реабілітаційними центрами, аби поставити на ноги тяжко хворих дітей, яким не можуть надати якісне лікування в Україні. Домовляємось про їх перебування під постійним наглядом спеціалістів, які володіють величезним досвідом та непересічними знаннями. Ми супроводжуємо наших підопічних до тих пір, доки не будемо впевнені у тому, що їх життя вийшло на гідний рівень.

Наша команда робить усе можливе и неможливе, аби дітям було легше впоратися із труднощами. Ми сприяємо тому, аби вони почувалися повноцінними, життєрадісними і, головне, потрібними. Кожна дитина – це скарб, який необхідно берегти, і ми розуміємо це. Ми щасливі, що в Україні є неймовірна кількість людей, які також прагнуть допомагати дітям. І маємо надію на те, що «Міжнародна Асоціація Підтримки України» зможе здолати усі негаразди і за вашого сприяння зробить щасливими усіх дітей нашої держави.