Військовий стан на Сході країни призвів до того, что необхідність лікування та всебічної реабілітації вийшла на перший план, стала по-справжньому важливою та актуальною для багатьох солдатів, які отримали поранення або інші травми. Крім того, щоденно діагностуються складні хвороби у дітей та дорослих, які також потребують своєчасного та якісного медичного обстеження й індивідуально підібраного лікування, яке призведе до якнайшвидшого одужання пацієнта. Деяким допомагають в Україні, в той час як більшість складних операцій проводиться виключно за кордоном. 

Безперечно, тривале лікування потребує великих матеріальних ресурсів, яких пересічні громадяни ніколи не мали. Для порятунку таких хворих та вирішення інших соціально значущих проблем і був створений благодійний фонд «Міжнародна Асоціація Підтримки України». За допомогою його учасників організовується збір коштів задля допомоги незахищеним верствам населення, які стикнулися зі страшними хворобами. Ми домовляємося з іноземними доброчинними організаціями,  забезпечуємо комфортне транспортування постраждалих та їх розміщення у кращих зарубіжних та вітчизняних клініках під наглядом провідних лікарів.

Поранення, професійні травми, хвороби відбирають у людей можливість ходити, танцювати, подорожувати, проводити час із своїми близькими. Проте завдяки організованій діяльності небайдужих людей, пацієнти знов отримують право на повноцінне активне життя. Ми закуповуємо обладнання та медичні препарати для лікарень та медичних установ. Нерідко виникає необхідність встановити протези, бо сотні військових втрачають свої кінцівки у ході бойових дій. Сучасні технології дозволяють майже стовідсотково замінити відсутню частину. Крім того, після ретельно підібраної системи реабілітації відновлюється увесь спектр звичних рухів, що дозволяє людині почуватися більш впевнено не тільки у побуті, але й спробувати себе у новій професії.

Благодійна Організація «Міжнародна Асоціація Підтримки України» була заснована для людей, для жителів нашої країни, які потребують негайної допомоги. Об’єднавшись, ми змогли досягти неймовірного успіху. За сприяння нашої команди, щодня пацієнти з найтяжчими хворобами отримують шанс на порятунок. Ми даруємо надію, ми знаходимо тих, хто прагне допомогти та залучаємо їх до нашого благодійного фонду. 

Кожна врятована людина – це нагорода за наші зусилля. І заради цього ми будемо продовжувати нашу місію.