Гуманітарні освітні місії


Через військові дії на Сході нашої країни виникло багато складних ситуацій, які підкреслили відсутність готовності людей до нових умов існування. У зв’язку із цим на сьогоднішній день ключове значення мають так звані гуманітарні освітні місії. Вони сприяють успішній адаптації усіх представників суспільства, а особливо, військових, які віч-на-віч зустрілися з таким поняттям як «війна». Вони дозволяють людям зрозуміти, що робити надалі аби допомогти іншим та самому собі. А також привертають суспільну увагу до тих видів професійної діяльності, які раніше не були настільки розвиненими.

Благодійний фонд «Міжнародна Асоціація Підтримки України» розробила широкий спектр різноманітних гуманітарних освітніх місій, які є по-справжньому важливими для майбутнього українського народу та усієї країни. Вони дозволяють людям отримати сучасні професійні навички, які будуть значно сприяти їх кар’єрному зростанню. 

Перш за все ми організували заняття з тактичної медицини. Вони дозволяють усім охочім лікарям оволодіти достатніми теоретичними і практичними знаннями, які нададуть їм можливість допомагати військовим в умовах безперервних бойових дій. Цей напрям у медицині є дуже специфічним, тому й не дивно, що така підготовка є багаторівневою, і потребує максимальної концентрації, проте щоразу ми збираємо величезні групи спеціалістів, які хочуть допомагати іншим і розуміють, що від них буде залежати здоров’я і життя військових.

Також ми проводимо переговори з представниками іноземних клінік і реабілітаційних центрів, домовляємось із ними щодо стажування у них наших спеціалістів. Це дозволяє нашим лікарям отримати новий досвід, і зовсім по-іншому подивитися на традиційні методи лікування. 

Одним з найуспішніших проектів «Міжнародної Асоціації Підтримки України»в сфері освіти - були спеціалізовані тренінги для демобілізованих бійців, які спрямовані на оволодіння ними знаннями щодо IT-технологій. Ми звернули увагу саме на цю сферу, тому що вона дає можливість багатьом людям знайти своє місце у житті, створювати цікаві проекти, а також отримувати гідну платню за свою роботу.

Наші гуманітарні освітні місії – це запорука того, що кожна людина зможе повністю реалізувати свій потенціал і підтримати свою державу. Приєднуйтесь і ви.