За останні роки жителі східних областей України були змушені покинути свої домівки та переїхати до інших регіонів. Це сталося через масштабний військовий конфлікт, який поставив під загрозу їх життя, свободу та здоров’я. Вони залишилися без даху над головою, втратили значущі для них речі, звичне оточення, улюблену роботу, друзів. Вони тікали не озираючись зі своєї малої Батьківщини, бо прагнули врятувати себе і своїх близьких.

На жаль через поспіх та паніку, а також відсутність організованих умов переїзду вимушених переселенців, більшість з них залишились навіть без таких необхідних речей як документи, готівка, предмети гігієни, теплий одяг, взуття. Не кажучи вже про запаси їжі, медичних препаратів, засобів зв’язку та ще величезний обсяг тих великих і маленьких речей, які ми всі звикли використовувати у побуті. 

Одним з основних напрямків діяльності нашого благодійного фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України» як раз і є допомога таким людям. Ми домовляємося з  благодійними компаніями щодо постачання усіх необхідних товарів з-за кордону, а також плануємо і організовуємо акції зі збору гуманітарної допомоги з усієї території нашої країни.

Саме завдяки тому, що величезна кількість людей підтримує нас, ми змогли забезпечити усім необхідним біженців та створити для них ті сприятливі умови, що дозволяють їм швидше адаптуватися на нових місцях проживання та забути про ті жахливі події, які їм довелось пережити. За допомоги усіх небайдужих, діти вимушених переселенців пішли до школи у новій формі та з повним комплектом канцелярського приладдя. Матері немовлят отримали якісне дитяче харчування, підгузки, засоби для догляду за малюками. Люди з обмеженими можливостями та ті, хто страждає на тяжкі захворювання регулярно отримують медикаменти.

Наша активна діяльність не зупиняється ані на мить. Бо від нас залежить добробут та повноцінне існування наших громадян, які опинилися у скрутній ситуації. Ми діємо заради порятунку тих, хто цього потребує. Тому що благодійний фонд «Міжнародна Асоціація Підтримки України» - це, перш за все, люди, для яких немає чужої біди. Наша організація була створена у скрутні часи, коли вся країна була приголомшена жорстокими та руйнівними подіями. Проте ми змогли об’єднатися, і налагодити шляхи допомоги усім, хто цього потребував. Ми діємо, і з задоволенням залучаємо до нашої команди тих, хто також мріє стати янголом-охоронцем для українського народу.