21 вересня, до австрійського реабілітаційного центру SKA Zicksee відлітає чергова група учасників АТО  19 вересня 2016

У середу, 21 вересня, о 7:00, в аеропорті Бориспіль, термінал до австрійського реабілітаційного центру SKA Zicksee, що біля Відня, відлітає чергова група 4-ох учасників АТО з ампутованими кінцівками: Гавриляк Остап, Федчишин Олександр, Іваненко Андрій, Барилко Назар.

Проект «ШКОЛА ХОДИ» Gehschule почався виключно на синергії волонтерів, основуючись на спільній, злагодженій та щирій співпраці сотні людей, урядових та неурядових організацій з України та Австрії, за три роки переріс у єдиний в Україні міжнародний системний проект реабілітації важкопоранених Героїв України у ході російсько-української війни.
Протягом 2015-2016 років вже пройшли місячне відновне лікування і були учасниками проекту «ШКОЛА ХОДИ» 25 героїв із важкими ампутаціями кінцівок. Сотні сюжетів та передач знято про кожного з них:
Олександр Чалапчій
Олександр Кікін
Олександр Сарабун
Сергій Романовський
Олексадр Бабченко
Федорин Роман Анатолійович
Ільницький Сергій Олександрович
Донос Володимир Михайлович
Швєцов Олександр Олександрович
Забігайло Андрій Олександрович
Новгородський Дмитро Степанович
Тарасюк Олександр Борисович
Нежальська Світлана Володимирівна
Казаченко Андрій Володимирович
Федорченко Олександр Сергійович
Замірко Олексій Юрійович
Іванюш Ірина Ігорівна
Пашков Сергій
Краслянський Дмитро
Сітенко Євген
Сологор Едуард
Довгорук Вадим
Ковальський Володимир
Фатєєв Анатолій
Храпко Сергій
Програма проекту передбачає індивідуальну діагностику кожного та персональний підбір реабілітаційної програми.
Анатолій Фатєєв, Сергій Храпко, Олександр Чалапчій та інші хлопці з ампутованими кінцівками навчились ходити на протезах. І ходять! Своїм прикладом вони допомагають та надихають побратимів.
Кров’ю здобрена земля України породила нову генерацію дієвих патріотів, котрі готові творити нову систему України. Так, це болючий і важкий шлях, але його вже почато, визначено напрям, залишається лише всіляко підтримувати його початківців та учасників. І наша Асоціація до кінця ітиме тією ж стежкою, поруч із правдивими Героями, які 100% створять нову Україну, відроджену розумом, духовністю, незламністю і невпинною жагою до життя.