Новини


  19 вересня 2016

У середу, 21 вересня, о 7:00, в аеропорті Бориспіль, термінал до австрійського реабілітаційного центру SKA Zicksee, що біля Відня, відлітає чергова група 4-ох учасників АТО з ампутованими кінцівками: Гавриляк Остап, Федчишин Олександр, Іваненко Андрій, Барилко Назар.


  11 серпня 2016

З міста Альцай (Німеччина) у вигляді гуманітарної допомоги було отримано 43 багатофункціональних ліжка, матраци, рентгенпроникні каталки, медичні тумби, хірургічний інструментарій, інше медичне обладнання.


  27 липня 2016

Натхненні, мужні, трошки засмаглі - жваво виходили з літака та впевнено спускались коридором аеропорту наші Герої-мандрівники. Так-так, саме ВИХОДИЛИ, полишивши візочки та милиці, забувши про страх та невпевненість, попри всі труднощі та негаразди!


  24 червня 2016

"Бар'єрне місто", розбита вщент місцева дорога, стіхійна торгівля, несанкціоновані звалища, неякісна питна вода...цей перелік можна продовжувати безкінечно... і Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що ГРОМАДА не ЗДАТНА побороти ці проблеми!


  18 червня 2016

До дня медика лікарням Тернопільської та Хмельницької областей ми разом з Diana Dols (Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе) зробили чудовий подарунок - ентеральні помпи для реанімаційних відділень.


  18 червня 2016

Молода, енергійна, віддана своїй справі команда лікарів працює в Красилівській районній лікарні. Поміж операціями та лікувальним процесом ремонтують відділення, міняють теплотрасу, вишукують ресурси. щоб підняти на європейський рівень медичне обслуговування населення.


  16 червня 2016

З такими гаслами у Поліському краї, на Шацьких озерах, у Волинському обласному санаторії «Лісова пісня» стартував проект «Родинна реабілітація учасників АТО», ініційований Міжнародною Асоціацією підтримки України.